יצירת קשר טל': 072-3340724
חיפוי מיקרוטופינג בטון לרצפות

חיפוי מיקרוטופינג בטון לרצפות

מיקרוטופינג היא שיטה לעיבוד בטון שבאמצעותה ניתן לייצר חיפוי, ציפוי או איטום בטון עבור רצפות וקירות.

השיטה מקבלת את שמה מתוך העובי המזערי של שכבת הציפוי המיושמת, אשר מעניקה לשיטה את היתרון הראשון והמרכזי שלה והוא צריכת החלל הקטנה של הציפוי.

אנו בד.ו פרויקטים בע"מ מתמחים בפתרונות חיפוי מיקרוטופינג בכדי להקנות לכל מבנה סגולות פונקציונליות חסרות תחליף לצד איכויות אסתטיות גבוהות במיוחד.

להזמנת חיפוי מיקרוטופינג במחיר של החל מ 250 ש"ח למטר וקבלת פרטים נוספים חייגו: 072-3340724

פרויקטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים

  להיכן מתאים ציפוי מיקרוטופינג

  התכונות המעולות של המיקרוטופינג מכשיר אותו לשלל שימושים בסוגי מבנים רבים, וביניהם ניתן למנות גם את אלו אשר נועדו לשימוש יותר פונקציונלי וגם את אלו אשר נועדו יותר להפגין חזות עיצובית.

  הגמישות הרבה של המיקרוטופינג אינה מתבטאת רק בכך שניתן להתאים אותו למבנים בעלי ייעודים שונים, אלא גם בכך שהוא יכול להתאים למבנים מסוגים שונים לחלוטין – המיקרוטופינג יכול לשמש בבנייה של מבנה חדש, אך גם ניתן להשתמש בו כדי לחדש את הריצוף על גבי שלל סוגי ריצוף קודמים, לרבות אבנים טבעיות ומלאכותיות, פרקט ועוד.

  באופן הזה, ניתן למצוא שימוש למיקרוטופינג במבנים מהסוגים הבאים:

  יתרונותיו של המיקרוטופינג

  חיפוי מיקרוטופינג הוא קודם כל חיפוי בטון, וכך הוא כולל בו את היתרונות הרבים אשר טמונים בבטון ואשר הפכו את הבטון לחומר כה פופולרי בכל כך הרבה תחומים.

  אך בנוסף לכך, החיפוי מגלם בו את כל הטכניקות שנרכשו עם השנים לעיבוד בטון, הן אלו הנוגעות למיצוי הפוטנציאל הפיזיקלי של החומר, הן ליצירת גמישות אסתטית גבוהה במיוחד.

  באופן הזה מתקבל שהמיקרוטופינג הוא פתרון עתיר יתרונות עבור ציפוי, חיפוי ואיטום, כאשר בין היתרונות המרכזיים שלו ניתן למנות את הבאים:

  • עובי: ציפוי מיקרוטופינג היא ציפוי דק במיוחד של בין שלושה לארבעה מילימטרים בלבד, וזאת מבלי שהדבר ייגרע מהיתרונות האחרים שלו – באופן הזה ניתן ליהנות מהשימוש בסוג הציפוי הזה מבלי ניצול גדול מידי של החלל.
  • עמידות: המיקרוטופינג מיוצר כך שיהיה בעל עמידות גבוהה במיוחד, הן לחומרים ולמפגעים שונים והן ללחצים מכניים – כך המיקרוטופינג הופך לציפוי פונקציונלי במיוחד שניתן ליישם גם במבנים מסחריים ותעשייתיים.
  • דקורטיביות: הידע הרב שנרכש בטכניקות עיבוד הבטון מאפשר שילוב של שלל מינרליים וחומרים בתערובת עבור ציפוי המיקרוטופינג כדי לסגל לו איכויות אסתטיות שונות – באופן הזה ניתן לשלב בציפוי פן דקורטיבי מובהק, אשר עשוי להתבטא בגוון, בתבנית, בגימור, בברק ועוד.

  שאלות נפוצות

  האם האחזקה של המיקרוטופינג קשה?

  לא, מדובר בשיטת ציפוי אשר מניבה תוצאות עמידות ופונקציונליות במיוחד, ובהתאם לכך האחזקה והניקוי של הרצפה הוא פשוט למדי.
  {"@context":"https://schema.org","@type":"FAQPage","mainEntity":[{"@type":"Question","name":"האם האחזקה של המיקרוטופינג קשה?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"לא, מדובר בשיטת ציפוי אשר מניבה תוצאות עמידות ופונקציונליות במיוחד, ובהתאם לכך האחזקה והניקוי של הרצפה הוא פשוט למדי."}},{"@type":"Question","name":"האם ניתן להשתמש במיקרוטופינג לחידוש ריצוף?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"בהחלט, התכונות המיוחדות של המיקרוטופינג מכשירות אותו לשמש לחידוש של שלל סוגי ריצוף, ביניהם אספלט, עץ, אבנים ועוד."}},{"@type":"Question","name":"האם המיקרוטופינג משמש כציפוי לחללים פנימיים או חיצוניים?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"גם וגם.\n\nכחומר דקורטיבי, מקובל להשתמש במיקרוטופינג לשלל שימושים פנימיים כציפוי.\n\nבנוסף לכך, המיקרוטופינג הוא חומר עמיד למדי וכך הוא יכול להתמודד ביעילות עם התנאים האקלימיים והסביבתיים שיימצאו בחללים חיצוניים."}}]}

  האם ניתן להשתמש במיקרוטופינג לחידוש ריצוף?

  בהחלט, התכונות המיוחדות של המיקרוטופינג מכשירות אותו לשמש לחידוש של שלל סוגי ריצוף, ביניהם אספלט, עץ, אבנים ועוד.

  האם המיקרוטופינג משמש כציפוי לחללים פנימיים או חיצוניים?

  גם וגם.

  כחומר דקורטיבי, מקובל להשתמש במיקרוטופינג לשלל שימושים פנימיים כציפוי.

  בנוסף לכך, המיקרוטופינג הוא חומר עמיד למדי וכך הוא יכול להתמודד ביעילות עם התנאים האקלימיים והסביבתיים שיימצאו בחללים חיצוניים.