יצירת קשר טל': 072-3340724

ריצוף PVC

ריצוף פי וי סי מהווה את אחד מפתרונות הריצוף הנפוצים ביותר הקיימים כיום, מכיוון שהוא יכול להחליף סוגי ריצוף מסורתיים יותר כדי לחזק אותם.

רצפת PVC מתאפיינת בשלל תכונות פונקציונליות מיטביות אשר משולבות בחומר באופן ייעודי, אך מבחינה חזותית, ישנה גמישות גבוהה במיוחד וניתן לעצב את הרצפה בשלל תצורות, דוגמות וצבעים.

באופן הזה ניתן להשתמש ב-PVC לרצפה באופן שייראה כמו חומר אחר, ואפילו כמו עץ, אך עם זאת לא יסבול מן החסרונות הטבעיים של החומרים הללו, ובמקום יציע יתרונות חסרי תחליף.

גלריית תמונות

סוג ריצוף PVC נוסף שאנחנו מספקים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים

  איפה כדאי לשלב את ה-PVC

  רצפת ה-PVC מעניקה למשתמשים בה שלל יתרונות חשובים ביותר, ואלו יכולים להיות חיוניים במיוחד עבור שימושים מסחריים ואף עבור שימושים תעשייתיים.

  כך ניתן למצוא את רצפת ה-PVC בשלל מבנים שונים, ובעיקרם ניתן למנות את הבאים:

  היתרונות של רצפות PVC

  פי וי סי לרצפה מתאפיינת ברשימת יתרונות מכובדת למדי, וכדי להכיר את החומר כדאי להצביע ראשית על המרכזיים שבין היתרונות הללו:

  • שחיקה נמוכה: רצפת PVC היא בעלת יכולת שחיקה נמוכה במיוחד ובעלת עמידות גבוהה ללחצים מכניים, כך שהיא מסוגל לעמוד היטב גם בסביבות אינטנסיביות.
  • אנטי בקטריאלי: כל סוגי ה-PVC הם חומרים אנטיבקטריאליים, וכך הם יכולים לסייע ביצירת סביבה היגיינית למדי.
  • קל לתחזוקה: בהתאמה לאופי האנטי בקטריאלי של ה-PVC, הוא קל במיוחד לתחזוקה, כאשר אינו נשחק וניתן לנקות אותו היטב באמצעות מוצרי ניקיון פשוטים למדי.
  • מקדם חיכוך: סוגים מסוימים של פי וי סי, ובמיוחד פי וי סי תעשייתי, מיוצרים כך שיכללו בהם מקדם חיכוך גבוה למדי, וכך הם מונעים החלקה ומספקים בטיחות גבוהה יותר בסביבתם.
  • גמישות אסתטית: ה-PVC הוא חומר גמיש במיוחד מבחינה אסתטית, וניתן לעצב ולעבד אותו בשלל צבעים, דוגמות ותצורות בלי כל השפעה על התכונות הפונקציונליות שלו, וכך ניתן להשתמש בו גם למטרות דקורטיביות.

  שאלות נפוצות

  עד כמה רחבה הגמישות האסתטית של ה-PVC?

  היא רחבה במיוחד ומתפרסת על כל האיכויות האסתטיות של החומר.

  באמצעות טכניקות העיבוד של ה-PVC ניתן להקנות לו צבעים שונים, דוגמות, תצורות, טקסטורות, גימורים, פיתוחים, מרקמים ועוד.

  שיטות מתקדמות המשלבות אף הדבקת הדפסים בטכנולוגיות מתקדמות מאפשרות לסגל ל-PVC גם חזות של חומרים טבעיים המתאפיינים במראה בעל מורכבות גבוהה.

  אילו חומרים נהוג לחקות עם ה-PVC?

  יש שימוש ב-PVC כדי לחקות כמעט כל חומר גלם, אך חומרי הגלם הנפוצים ביותר הם ככל הנראה עץ ואבנים טבעיות.

  גם העץ וגם האבנים הטבעיות הם חומרי גלם אהובים מתוך האיכויות האסתטיות הטבעיות שלהם – העץ מתאפיין בחמימות, שורשיות וטבעיות ואילו האבנים הטבעיות מציגות יופי פראי שנוצר כתוצאה מתהליכי עיבוד איטיים שנמשכים מאות ואלפי שנים במעמקי האדמה.

  עם זאת, החומרים הללו סובלים מחסרונות פונקציונליים מובהקים, כמו רגישות לחומרים שונים, ובמיוחד הרגישות הגבוהה של העץ למים.

  ה-PVC מאפשר לשמור על האיכויות האסתטיות של החומרים הללו תוך הימנעות מהחסרונות שלהם.

  האם האחזקה של ה-PVC מסובכת?

  לא, ה-PVC הוא חומר עמיד לשחיקה ובעל איכויות היגייניות גבוהות במיוחד.

  באופן הזה ניתן לטפל בו באמצעים פשוטים למדי ולשמור עליו נקי ופונקציונלי במיוחד לאורך זמן.