יצירת קשר טל': 072-3340724
ציפוי רצפות לחנויות ועסקים

ציפוי רצפות לחנויות ועסקים

כאשר מתכננים את המבנה ואת העיצוב של החנות או של בית העסק, אסור לשכוח את החשיבות הגבוהה של הרצפה.

אם נרצה ואם לא, הרצפה מהווה את אחד מן האלמנטים הבולטים ביותר בחדר, וכך יש להם חשיבות עליונה הן עבור האחזקה והניקיון של החנות ושל בית העסק, הן עבור האיכות האסתטית שלו.

באמצעות בחירה נכונה של ציפוי וחיפוי רצפות, יהיה ניתן להעניק לחנות ולבית העסק אופי יעיל ונוח לתחזוקה, אך עם זאת גם מעוצב בקפידה ומלא חן.

ד.ו פרויקטים בע"מ מתמחה בציפוי רצפות לחנויות ועסקים, להזמנות וקבלת פרטים נוספים חייגו: 072-3340724

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים

  פרויקטים שביצענו לחנויות ועסקים

  באילו ציפויים כדאי להשתמש לחנויות ולעסקים

  ציפוי יעיל עבור רצפות חנויות ובתי עסק יהיה כזה אשר ישקף מאזן נכון בין שלושת התכונות המתקבלות ממה שרשום לעיל: עמידות, תחזוקה פשוטה ואסתטיות גבוהה.

  באופן הזה מתקבלים מספר מועמדים מרכזיים כציפוי לחנויות ולבתי עסק, ואלו המרכזיים שבהם:

  החשיבות בבחירת הריצוף הנכון לחנויות ולעסקים

  אם היינו רוצים להגדיר את האופי של מבנים המשמשים כחנויות וכבתי עסק באמצעות מהות אחת, היינו יכולים לומר שמבנים שכאלה מארחים לקוחות – וככל שיותר לקוחות, כך יותר טוב.

  רק המהות הזאת כבר מביאה למספר השלכות חשובות שניתן להסיק מהן את החשיבות הגבוהה שבבחירת ריצוף נכון עבור החנויות ועבור בית העסק, וגם את הסטנדרטים בהם הריצוף הזה צריך לעמוד.

  ניתן לפרט זאת כך:

  • לקוחות רבים שוחקים את הרצפה: תנועה מכל סוג מביאה לשחיקה של הריצוף, ואם המטרה של חנויות ושל בתי עסק היא לייצר תנועה גבוהה של לקוחות בהן, אז הרי שתהיה סכנה גבוהה יותר לשחיקה – לכן, ריצוף נכון לחנויות ולבתי עסק צריך להיות עמיד לשחיקה.
  • לקוחות רבים מלכלכים את הרצפה: הלקוחות הנכנסים והיוצאים מן החנות מביאים עם נעליהם חול ואבק, וכך גורמים לרצפה להתלכלך במהירות גבוהה יותר עד שיש צורך לדאוג לניקיון שלה על בסיס יומי – לכן, צריך לבחור בריצוף אשר הוא בעל אופי היגייני מלכתחילה, ובנוסף לכך שיהיה קל לניקוי.
  • לקוחות רבים מתרשמים מן הרצפה: הרצפה מהווה את אחד האלמנטים המרכזיים והבולטים ביותר בחנות ובבית העסק, עד לכדי שיש לה את הכוח להגדיר את האופי העיצובי של החלל – באופן הזה, לרצפה תפקיד מכריע במשיכת הלקוחות פנימה, ולכן יש צורך לבחור בריצוף אשר יהיה בעל סגולות אסתטיות.

  שאלות נפוצות

  על מה צריך לשים את הדגש בבחירת ציפוי רצפה לעסק?

  יש לשים את הדגש על הפן האסתטי של חומרי הציפוי.

  על פי רוב, חנויות ובתי עסק אינם סביבות בעלות תנאים קיצוניים אשר מצריכות תכונות עמידות יוצאות מגדר הרגיל, ולכן חומרי ציפוי רבים יהיו מתאימים מבחינה זו.

  מצד שני, חומרי הציפוי השונים – על אף שהם עשויים להיות אסתטיים כולם – הם די שונים זה מזה באופי האסתטי שלהם.

  לכן כדאי לבחור את הציפוי בהתאם לצרכים האסתטיים של החנות ושל בית העסק, וכך להתאים את החזות של הציפוי לאופי העיצובי של החלל.

  {"@context":"https://schema.org","@type":"FAQPage","mainEntity":[{"@type":"Question","name":"על מה צריך לשים את הדגש בבחירת ציפוי רצפה לעסק?\n","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"יש לשים את הדגש על הפן האסתטי של חומרי הציפוי.\n\nעל פי רוב, חנויות ובתי עסק אינם סביבות בעלות תנאים קיצוניים אשר מצריכות תכונות עמידות יוצאות מגדר הרגיל, ולכן חומרי ציפוי רבים יהיו מתאימים מבחינה זו.\n\nמצד שני, חומרי הציפוי השונים – על אף שהם עשויים להיות אסתטיים כולם – הם די שונים זה מזה באופי האסתטי שלהם.\n\nלכן כדאי לבחור את הציפוי בהתאם לצרכים האסתטיים של החנות ושל בית העסק, וכך להתאים את החזות של הציפוי לאופי העיצובי של החלל."}},{"@type":"Question","name":"האם כדאי לרצף את החנות או את בית העסק בפרקט?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"לא, הפרקט הוא אמנם חומר יפה במיוחד ובעל איכויות אסתטיות יוצאות דופן, אבל הוא בעל רגישות גבוהה לשלל מפגעים וכך ייתכן ויינזק במהירות בסביבת החנות.\n\nבמקום, ניתן לעשות שימוש בריצוף PVC, אשר מכיל בתוכו יתרונות טבעיים רבים אשר מכשירים אותו לסביבת החנות ובית העסק, ועם זאת ניתן לייצר אותו באופן שידמה פרקט מבחינת החזות שלו.\n\nכך ניתן ליהנות משני העולמות – גם עמידות גבוהה וגם אסתטיות גבוהה."}},{"@type":"Question","name":"כיצד ניתן לשמור על אופי בטיחותי באמצעות הריצוף?\n","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"חומרי הציפוי השונים מכילים תכונות שונות שבאמצעותן ניתן לדאוג גם לפן הבטיחותי בהתנהלות בתוך החנות או בתוך בית העסק.\n\nדוגמה נפוצה לכך היא מקדם החיכוך הגבוה של האפוקסי, אשר יכול להתאים לחנויות ולבתי עסק בהם ישנה סכנת החלקה גבוהה יותר ולמנוע אותה."}}]}

  האם כדאי לרצף את החנות או את בית העסק בפרקט?

  לא, הפרקט הוא אמנם חומר יפה במיוחד ובעל איכויות אסתטיות יוצאות דופן, אבל הוא בעל רגישות גבוהה לשלל מפגעים וכך ייתכן ויינזק במהירות בסביבת החנות.

  במקום, ניתן לעשות שימוש בריצוף PVC, אשר מכיל בתוכו יתרונות טבעיים רבים אשר מכשירים אותו לסביבת החנות ובית העסק, ועם זאת ניתן לייצר אותו באופן שידמה פרקט מבחינת החזות שלו.

  כך ניתן ליהנות משני העולמות – גם עמידות גבוהה וגם אסתטיות גבוהה.

  כיצד ניתן לשמור על אופי בטיחותי באמצעות הריצוף?

  חומרי הציפוי השונים מכילים תכונות שונות שבאמצעותן ניתן לדאוג גם לפן הבטיחותי בהתנהלות בתוך החנות או בתוך בית העסק.

  דוגמה נפוצה לכך היא מקדם החיכוך הגבוה של האפוקסי, אשר יכול להתאים לחנויות ולבתי עסק בהם ישנה סכנת החלקה גבוהה יותר ולמנוע אותה.