יצירת קשר טל': 072-3340724
בטון מוחלק

בטון מוחלק

בטון מוחלק הוא טכניקה ידועה לשימוש בבטון למטרות חיפוי הריצוף כמקשה אחידה, אשר נמצאת שימושית למדי בשלל מבני תעשייה.

הבטון נמרח ומוחלק על גבי שטח החיפוי ליצירת שכבת הגנה דקה אשר מתאפיינת בתכונות פונקציונליות איכותיות כמו גם במראה אסתטי ומהודר.

ד.ו פרויקטים בע"מ מתמחה בעבודות החלקת בטון עם וותק של שנים בתחום וצוות מקצועי.

מחיר בטון מוחלק מתחיל מ-149 ש"ח למטר, לקבלת פרטים נוספים חייגו: 072-3340724

פרויקטים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים

  גלריית תמונות

  מהי רצפת בטון מוחלק ולאן היא מיועדת

  רצפת בטון מוחלק היא למעשה שכבת בטון אשר מיושמת על פני שטח מסוים.

  באופן הזה ובאמצעות החלקת שכבת הבטון העליונה ניתן לייצר ריצוף אחיד ומלא אשר נהנה גם מיתרונות פונקציונליים חשובים וגם מנופך אסתטי מגוון.

  ענפי התעשייה אשר נוטים לבחור ברצפת הבטון המוחלק עבור חיפוי הרצפות שלהם הם הבאים:

  יתרונותיה של רצפת הבטון המוחלק

  הבטון הוא חומר גלם אהוב ונפוץ בזכות היתרונות הרבים הגלומים בו, וכל היתרונות הללו מופיעים גם כאשר נעשה בו שימוש במסגרת רצפת בטון מוחלק.

  בנוסף לאלו, ניתן למנות אף יתרונות נוספים אשר הופכים את פתרון חיפוי הרצפות הללו לאיכותי במיוחד:

  • עמידות: הבטון המוחלק הוא חומר קשיח למדי, והוא מספק שכבת חיפוי עמידה במיוחד אשר מגנה על האלמנטים האדריכליים של החלל באופן נכון ויעיל.
  • אסתטיות: כיום ישנן אינספור טכניקות לעיבוד הבטון, וידוע כיצד להקנות לו תבניות וצבעים שונים באמצעות שילוב של מינרליים בתערובת הבטון, כך שנוצרת אפשרות לעיצוב גמיש במיוחד של רצפת הבטון המוחלק כדי להתאים אותה באופן ייעודי לחלל.
  • איטום: את רצפת הבטון המוחלק נהוג לצפות בסילר, אשר יוצר שכבת בידוד ייעודית על גבי הבטון וכך מוסיף לתכונות העמידות של הבטון גם אטימות יעילה אשר מגנה עליו לאורך זמן.
  • מחיר: רצפת בטון מוחלק היא בין פתרונות החיפוי הכלכליים ביותר – עם בטון מוחלק מחיר הריצוף הופך לנמוך משמעותית ביחס ליתרונות הרבים שמתקבלים.

  שאלות נפוצות

  איזו תשתית נדרשת עבור ציפוי של ריצוף בטון מוחלק?

  לרוב נדרשת תשתית של ריצוף קיים, אשר שכבת הציפוי מיושמת על גביו.

  עם זאת, ניתן גם ליישם את חיפוי רצפת הבטון המוחלק על גבי כל סוגי התשתיות: חול, אדמה, כורכר וכו'.

  {"@context":"https://schema.org","@type":"FAQPage","mainEntity":[{"@type":"Question","name":"איזו תשתית נדרשת עבור ציפוי של ריצוף בטון מוחלק?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"לרוב נדרשת תשתית של ריצוף קיים, אשר שכבת הציפוי מיושמת על גביו.עם זאת, ניתן גם ליישם את חיפוי רצפת הבטון המוחלק על גבי כל סוגי התשתיות: חול, אדמה, כורכר וכו'."}},{"@type":"Question","name":"כיצד יש לנקות את רצפת הבטון המוחלק?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"מומלץ להעדיף חומרי ניקוי ייעודיים אשר מתאימים עבור רצפת בטון או אשר מתאימים לסוג הסילר שמצפה את שכבת הבטון.\n\nהקו המנחה העיקרי הוא הימנעות משימוש בחומרי ניקוי המכילים חומצות."}},{"@type":"Question","name":"איך אפשר למנוע מהבטון לספוח כתמים?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"בעוד שהבטון נחשב לשכבת חיפוי בעלת יתרונות מכניים יותר, כדי להשלים את היתרונות שלו נהוג לצפות גם אותו בסילר ייעודי מסוג כלשהו.\n\nהסילר דואג לשמר את הבטון ומונע מפגעים היגייניים או אסתטיים, כמו סיפוח כתמים.\n\nאת שכבת הסילר יש לחדש אחת לתקופה אשר הוגדרה בהתאם לסוג הציפוי."}}]}

  כיצד יש לנקות את רצפת הבטון המוחלק?

  מומלץ להעדיף חומרי ניקוי ייעודיים אשר מתאימים עבור רצפת בטון או אשר מתאימים לסוג הסילר שמצפה את שכבת הבטון.

  הקו המנחה העיקרי הוא הימנעות משימוש בחומרי ניקוי המכילים חומצות.

  איך אפשר למנוע מהבטון לספוח כתמים?

  בעוד שהבטון נחשב לשכבת חיפוי בעלת יתרונות מכניים יותר, כדי להשלים את היתרונות שלו נהוג לצפות גם אותו בסילר ייעודי מסוג כלשהו.

  הסילר דואג לשמר את הבטון המוחלק ומונע מפגעים היגייניים או אסתטיים, כמו סיפוח כתמים.

  את שכבת הסילר יש לחדש אחת לתקופה אשר הוגדרה בהתאם לסוג הציפוי.

  מאמרים אחרונים

  כתבו עלינו ברשת - בטון מוחלק